Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажна зона - Page 3 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Плажна зона - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Плажна зона - Page 3 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Плажна зона - Page 3 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Плажна зона - Page 3 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Плажна зона - Page 3 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Плажна зона - Page 3 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Плажна зона - Page 3 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Плажна зона - Page 3 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Кристина Милър
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Александра Фокс
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Старк Никсън
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Плажна зона - Page 3 Vote_lcapПлажна зона - Page 3 Voting_barПлажна зона - Page 3 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Плажна зона

Go down 
+15
Кристина Милър
Джесика Никсън
Николас Джоунс
Девиън Хелман
Алекс Бенет
Вивиан Алис Камерън
Старк Никсън
Мелиса Скот
Уил Джаксън
Юна-Кейтлин
Оливия Лорънс
Алисън Дейвс
Лики Ли
Елизабет Редбърд
Даймънд Евънс
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 4:53 am

Оливия Лорънс написа:
Излязох от вкъщи към 10 сутринта и се ориентирах към плажа. До колкото ми беше известно имаше състезание, а малоумните ми приятелки бяха решили да ме запишат. Не, че не се радвах. Напротив, обожавах да карам сърф, а и по всичко личеше, че днес вълните ще са страхотни, просто не бях голяма почитателка на състезанията, нищо че бях печелила едно две.
Забих късметлийския си сърф в пясъка и го полирах. Съблякох си рокличката и останах само по бански, а след това седнах на пясъка. Идея си нямах кога ще започне състезанието, нищо че вече се събираха хора.

От към плажната алея се задавае Девиън с сърф през ръка.Сълнцето грееше право в очите му, та за това той примигваше доста често.Беше облякъл само едни къси плуфки и и босичък си крачеше вече по горещия пясък.Хора от всякъде вече се събираха за състезанието.И той се беше записал просто защото искаше да си пробва шанса.Докато вървеше забеляза едно момиче да седи на пясъка със сърфи до нея.Очевидно беше една от състезаващите си сърфистки.
- Прекрасен ден за сърфиране! - провълви той като заби сърфа си в пясъка след като вече предварително го беше полирал преди това.
Той погледна към нея и се усмихна.Веднага забеляза,че е красиво момиче, но това съвем не му направи впечатление след като той точно това очакваше.Все пак всички момичета тук бяха или красиви или чаровни, а понякога дори и двете както това момиче например.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 5:16 am

Погледнах към новодошлото момче и се усмихнах.
- Да, наситина е прекрасен. - казах, макар да не бях сигурна дали говоря само за деня или и за появата на очевидно приятна компания. - Вълните са чудесни за състезание, но нещо самото състезание не иска да започне. - засмях се леко.
- Аз съм Оливия, между другото. - представих се и подадох ръка да се здрависаме. - Но ме наричай Лив, иначе ще те убия. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 5:27 am

Той се усмихна и пое ръката й за да се здрависат както трябва.
- Аз съм Девиън!Приятно ми е да се запознаем, Лив! - кимна той и пусна ръката й след като се здрависаха.
Оглеждайки се наоколо, той се просна на пясъка до нея след като установи,че състезанието няма да започне скоро.
- Е Лив, готова ли си за ъстезанието?Готова ли си да загубиш..от мен!- оплези й се той като се засмя.
Леко я будна с рамо и се ухили като новак сърфист пред група симпатични мацки.Зъбите му веднага се отличиха веднага от усмивчицата.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 5:36 am

- От теб? - попитах го повдигайки вежда. - Хм, моето момче не знаеш с кой се захващаш. - кимнах леко и се засмях. - Не съм се подготвяла, всъщност не обичам състезанията и съм тук само за удоволствие. - добавих и се усмихнах.
Примижах леко заради слънцето и си сложих очилата.
- И все пак ще те бия. - усмихнах се самодоволно. - От тук ли си?
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 5:45 am

- Не съм от тука, но вече съм тук. - той отново се усмихна. -Ами ти?От тука ли ли си?
Попита я той като се втречни във огромните вълни във водата.
- Ако си от тук, то със сигурност миаш поне малко преднина пред мен. - отново се усмихна той.
Той мигна два пъти и покри челето си длан да си направи корсерка за да не му свети слънцето право в очите.
- Лив, тили накара слънцето да ми свете очите?Или то просто се показа от облаците само и само да те зяпа?!
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 5:51 am

- Ооо, това беше мило. - измърморих и се усмихнах, а като нищо се бях и изчервила. Само се надявах да не забележи доматено червените ми бузи.
- Искаш ли да ти дам очила? - попитах го и изкарах втория чифт от чантата си. - Не личат че са дамски. - оправдах се и свих рамене.
- А колкото до предишния ти въпрос. От тук съм, така че имам малка предина. - усмихнах се.
Усмивката ми помръкна, когато случайно погледа ми попадна на група момичета.
- Не се обърщай. - прошепнах. - Но само да знаеш, група мацки на метър от теб те обсъждат.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 5:57 am

Той се усмихна като забеляза почервенителите и бузки след като той й направи комплимент.
- О, не пак ли? - измръкна той като се опълна и ги зърна да си шушукат и кикотят.
Той поклати глава и отново се обърна към нея и се усмихна лукаво.
-Има само един начин да се отървя от тях и то да ги накарам да ревнуват такач, се домъкни тука и ми погони.
Девиън я придълпа към себе си и я гушна акто се ъбран към мацките и се ухили съвсем невинно.
-Май се получава.- прошепна и той.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:04 am

Първоначално се стъписах и за момент се зачудих какво да правя, но пък какво толкова. Пък и тайничко нямаше как да не кажа, че ми хареса да ме гушне.
- Получава се. - прошепнах също и хвърлих един поглед към мацките изпод очлата си.
Сега се бяха понамръщили и гледаха ту към мен, ту към Девиън и мърмореха нещо.
- Значи знаеш как да изгониш мацките, които се тълпят около теб, а? - засмях се и не направих дори и опит да се отдръпна от него.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:11 am

- Ми те са доста досадни!Особено с това тяхно кикотене напараво ме побъркват. - рече той като ги погледна и дори им помаха с престорена усмивка.
- Чудя се адли , ако се целунем ще ги ядосаме повече?Вероятно да!
Той си я гушна още по силно като я придълпа в скута си, за да бъде съвсем очевидно какво правят.
- Виж ги само горките! - тихо им се присмя той та да го чуе сами Лив, селд което я погледна право в очите или по-точно в очилата усмихвайки се шириоко.
Отново се чу шептене от йкм мацките, но този път те опсъждаха това окето току що бяха видели със собствените си очи.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:26 am

За една дълга секунда определено не ми пукаше какво казват или правят мацките, които припадаха по Девиън само на няколко крачки от нас. През главата ми на бързи обороти преминаха мислите, че седя в скута на абсолютно непознато момче, така де знаех само името му. Можеше да е сериен убиец или някой психопат, но дори да имаше минимална вероятност това да е така не ми пукаше особено. Виждаше ми се...знам ли правилно.
- Аха, сдухли. - чух се да казвам след близо минута, когато най-накрая се осъзнах.
- Да ги подразним? - повдигнах вежда.
Измъкнах ръцете си и ги увих около врата му притискайки го към себе си в една сладка задушаваща прегръдка.
Отдръпнах се и след това го целунах по бузата.
- Нещо малко, но все пак ги побърка. - кимнах към момичетата докато все още гледах Девиън в очите и държах ръцете си около врата му.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:32 am

- Мда..май ще изпукясат една по една ако продължаваме така. - кимна той и уви ръцете си здраво около кръста й като я гпрегърна силно,гледайки я право в очите.
С периферното си зрение ледеше реактцийте на мацкитео които възмутено шушукаха ставащо между Лив и Девиън.
- Доста те бива в отва!Май ще те наема за постоянно.така ще ми гониш мацките дето ми досаждат постянно. - исмухна се той и липна една мокра целувка на бузата.
Гушкайки си я в скута с ръце около кръста й, той изобщо изключи и като,че ли май средоточи в Лив и нейните внезапни ласки към него, които той почна много да харесва.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:40 am

- Да ме вземеш за постоянно? - попитах и повдигнах вежда. - Хм, ти нещо да ме използваш ли се оптиваш. - нацупих се на шега и се отдръпнах леко. Всъщност ме интересуваше повече неговата реакция, но и тази на мацките беше забавна. Веднага светнаха, когато ме помислиха за сърдита.
Намигнах му за да знае, че само се преструвам.
- Идиот. - зашлевих го съвсем леко и се изправих взимайки сърфа си и се насочих на някъде.
Когато се отдалечих му напавих знак да се приближи. Девиън се изпави и дойде при мен.
- Виждаш ли още един начин да разкараш мацките. Бъди идиот, нищо че не ти го препоръчвам. - свих рамене и се засмях подпирайки се на дървото зад мен.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:44 am

- Дано другият начин повече ми харесваше.Беше далеч по приятен за мен. - усмихна се той като се приближи към нея и подбря сърфа си до дървото на което тя се бе облегнала.
- А може би трябва да продължим това което започнахме вече. - замислено рече той и отново я придърпа към себе си, запайки я в очите като пале което вижда сочен кокъл.И си облиза устните точно като такова, от онези реклами за котешки храни.С ръце отново около кръста й той не я пусна нито за миг.
- Може би мацките ми бяха само оправдание да ти се порадвам по отблизко така да се каже.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:54 am

- А така ли е всъщност? - попитах го. - Интересно, а дори не ме познаваш. Може да съм избягала от клиника за душевно болни или пък да убивам привлекателни мъже и да ги заравям в задния двор на къщата си. - свих рамене и се приближих изкушаващо близо към устните му.
- Може ти да си следваща ми жертва и утре да пишат за теб по вестниците. - прошепнах и го погледнах в очите. - Сигурен ли си, че ми имаш доверие?
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 6:59 am

- Абсолютно! - кимна с главата той и се усмихна. - Бих поел риска, само и само да вкуся малко от теб....или пък много.
Усните и бяха доста близо до него, та отй можеше да усети дъха й и дори да усети биенето на сърцето й.Беше впечатлен и то доста от Лив та, сега съвсем се бе опианил от нея и нейния чар.
- Имам ти пълно доверие. - подсмихна се той, наслаждавайки се на това окето виждат очите м в този момент.
Ръцете му рязко я придърпаха към него силно, да се знае какво точно иска той.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 7:04 am

- Чувал ли си израза "Никога не вярвай на красиви самотни момичета"? - попитах го все още шепнейки и се постарах да запазя самобладание и да не рухна след малко.
- Красивите, самотни момичета могат да бъдат много, много опасни. Точно колкото секси изглеждат. - подсмихнах се и докоснах съвсем леко устните му със своите.
- Смятам да те целуна. - отбелязах. - Но преди да го направя искам да си наясно, че за мен всичко, което се случва е сериозно. И съвсем сериозно, ако ме нараниш ще те убия. - кимнах леко и вече бях тотално задъхана само от мисълта за ръцете около кръста ми и устните му на милиметри от моите.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 7:09 am

- И за мен е сериозно, не ставй смешна.Освен това предпочитам красиви и секси момичета пред, досадни мацки с грим повече от Лейди Гага.- ухили се той като усили захвата си около кръста й с ръцете си.
- Пък и дори да ме убиеш, за мен ще е чест да умра от толкова красиво секси момиче.- със сериозен престорен глас отоново каза той прилближавайки устинети си бавно към нейните.
Пулса му скокна като на атлет на оливпийски точно в момента когато устинет им почти се докозваха.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 7:18 am

- Аха.
Вече определено не можех да се сдържам повече. Скъсих съвсем разстоянието между устните ни и просто го целунах. Всичките ми мисли изкочиха от ума ми и главата ми направ се замота. Краката ми се подкосиха и ако не бяха ръцете му щях да се окажа на земята.
Отдръпнах се задъхано и го погледнах в очите.
- Това си го биваше. - измърморих.
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
СъРфИсТчЕ
Девиън Хелман


Брой мнения : 12
Points : 12
Join date : 10.07.2010
Местожителство : Варна

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 7:23 am

Девиън кимна и се усмихна ширико като я погледна право в очите.
-Определено си го биваше. - прошепна той като все още държеше ръце около кръста й притискайки я силно към себе си.
- Онези мацки биха припаднали при вида на тази целувка. - подхвърли непрежно той като си я гушна силно през кръста.
Пое си дълбоко дъх и въздъхна при допира на кожата й който беше много мек.
-Май вече си моете момиче?!
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
СъРфИсТчЕ
Оливия Лорънс


Брой мнения : 24
Points : 26
Join date : 09.07.2010
Age : 31
Местожителство : Хаваи

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyНед Юли 11, 2010 7:29 am

- Май така се получи. - усмихнах се. - Добре, колкото и да ми е приятно да ме гушкаш така, мисля че все пак имам нужда от въздух. - засмях се и го целунах леко по устните.
Той отпусна леко хватката си, а аз поех дълбоко въздух.
- Искаш ли да поплуваме? - попитах го. - Може и да караме сърф, но предпочитам да поплуваме малко.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 2:22 am

Слязохме долу с Криситна и видяхме Джес да си играе с кучетата. Прегърнах моето момиче и казах на приятелката `и:
- Ако искаш и ти се занимава може да ги водиш, за да мога да си пригръщам моето момиче - засмях се и впих устните си в устните на Кристина, докато вървяхме.
По пътя за пража разпитах Джес, от къде е, за семейството и и за самата нея. Дано само Крис да не е изревнувала. Ние вървяхме прегърнати, а до нас бяха Джес и кучетата.
Стигнахме на плажа ...
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 4:03 am

- Ако искаш и ти се занимава може да ги водиш, за да мога да си пригръщам моето момиче - засмя се Ник и целуна Крис.
- Няма проблем - усмихнах се и тръгнахме към плажа. По пътя той ме разпита за живота ми и аз отговарях. Стигнахме до плажа и аз се ухилих до уши.
- Как е водата - обърнах се към Ник.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 4:11 am

- Как е водата - обърна се тя към мен.
- Ами супер е, трябва да я пробвате - обърнах се към двете момичета. - Може след малко да поплуваме. Обаче какво да правим с кучетата, защото ще пречат на хората сигурно, каквито са палави - и ги потупах по главите.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 4:21 am

Вървяхме към плажа, аз и Ник прегърнати а кученцата и Джес до нас.Малко ми беше тъпо, че не можех да обърна много внимание и на двамата едновременно, добре , че Ник ми помагаше.Говореше с Джес. За негово щастие обръщаше внимание и на мен.Целуваше ме и ме прегръщаше.
''- Ако искаш и ти се занимава може да ги водиш, за да мога да си пригръщам моето момиче -'' Засмях се.
*Леле, как пъди момичето*
Помислих си и го погледнах докато му се хилех.Джес се съгласи да гледа кучетата и го попита как е водата.Ник отвърна, че е чудесна и, че може после да влезем.Аз кимнах.И двамата знаеха, че обожавам водата. Е бях сигорна, че Джес го знае, но бях сърфист, това май го подсказваше.Целунах Ник и казах.
-Да само, че пак не си нося бански- Сложих ръка пред устните си и се разкикотих.
-Май ще трябва пак да съм по бельо..-Погледнах тъпо..
-Ей Джес..Айде да се попечем.-Провикнах се на Джесика която си играеше с кученцата и й помахах.Надявах се Ник да няма нищо против и да остане с нас...
Върнете се в началото Go down
Джесика Никсън
СъРфИсТчЕ
Джесика Никсън


Брой мнения : 38
Points : 38
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 EmptyВто Юли 13, 2010 4:51 am

Крис се провикна към мен и ми помаха. Аз се приближих към тях.
- Кучетата можем да ги вържем ...вярно, че ще им е малко скучно, но после ще им се реваншираме. - ообясних на Ник и след това се обърнах към Крис.
- Ами супер идея,ама и аз нямам бански, за жалост.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна зона - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна зона
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Плажа-
Идете на: